Ring i 18K guld med 5st diamanter ca 0,05ct/st. Ringen ar gjord av Cleas Livijn Contrac, stämplad (CL) (KATTFOT) (18K) stl 17,5, vikt 8,11g
Auktnr | SE75.20190923.A125 |
Kontor | Östersund |
Utropspris | 2 900 kr |
Stänger | 2019-09-23 19:01:30 |
Provision | 435 kr |
Frakt | 129 kr |
23/9 19:01 | ABV1866 | 2 900 kr |