Damur, Cartier, Tank, quartz, förgyllt silver, mått ca 30 x 23,5mm, referensnummer: 681006, serienummer: 57681, förgyllning sliten, repor på glas, läderband slitet, batteribyte krävs samt service behov, med kudde samt fodral
Auktnr | SE8.20191003.A25011 |
Varukategori | Klockor / Damur |
Utropspris | 1 500 kr |
Aktuellt bud | 3 200 kr |
Stänger | 2019-10-03 11:30:00 |
Provision | 480 kr |
Frakt | 129 kr |