Damur, Seiko, stål/doublé, manuell, datum, serienummer: 550461, repor, slitage, armband stelt/flex, inga tillbehör
Auktnr | SE8.20191003.A25012 |
Varukategori | Klockor / Damur |
Utropspris | 100 kr |
Aktuellt bud | 200 kr |
Stänger | 2019-10-03 11:30:30 |
Provision | 30 kr |
Frakt | 49 kr |