Tavla, Einar Jolin, olja på duk, orientaliskt motiv, signerad och daterad 1953, ca 55 x 46, mindre färgbortfall och fläckar, något mindre märke vid det högra hörnet. Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.
Auktnr | SE8.20191003.A25080 |
Utropspris | 15 000 kr |
Stänger | 2019-10-03 12:02:30 |
Provision | 2 250 kr |
Frakt | Skickas ej |
3/10 12:02 | ABV1866 | 15 000 kr |