Ring i silver med en blå slaggsten (smånagg). Den är 3 - 23 mm bred, är i storlek 19 och väger 9,7g. Stämplad HS 925S

375 kr

(amela_68)

Delbetala fr 100 kr/mån

Delbetala ditt köp

Prisexempel för delbetalning av denna vara:

  • 100 kr/mån - 12 månader (årsränta 18 %)

I beloppet ovan ingår provision om 15%.
Aviavgift á 29 kr/mån tillkommer. Delbetalning ges på max 50 000 kr.

Auktnr SE73.20191010.A3247
Varutyp Smycken; ringar
Utropspris 75 kr
Aktuellt bud 375 kr
Stänger 2019-10-10 19:09:30