Äggkopp, 7,5cm, gravyr, bucklor, kattfot, 830/1000 silver. Vikt: 18,8 g
Auktnr | SE4.20191023.A55787 |
Utropspris | 75 kr |
Aktuellt bud | 75 kr |
Stänger | 2019-10-23 11:33:30 |
Provision | 11 kr |
Frakt | 49 kr |
21/10 10:23:41 | mille04 | 75 kr |