Äggkopp, 7,5cm, gravyr, bucklor, kattfot, 830/1000 silver. Vikt: 18,8 g

75 kr

(mille04)

2019-10-23 11:33:30

Auktnr SE4.20191023.A55787
Varutyp Silverföremål
Utropspris 75 kr
Aktuellt bud 75 kr
Stänger 2019-10-23 11:33:30

21/10 10:23:41 mille04 75 kr