Vas Boda, Erik Höglund, 1960-tal, otydlig numrering i botten, höjd 13,5cm, Ø10,5cm, tunna repor. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE4.20191023.A55788 |
Utropspris | 350 kr |
Stänger | 2019-10-23 11:34:00 |
Provision | 53 kr |
Frakt | 299 kr |
23/10 11:34 | ABV1866 | 350 kr |