Vas Boda, Erik Höglund, 1960-tal, otydlig numrering i botten, höjd 13,5cm, Ø10,5cm, tunna repor. Skickas med postpaket.

350 kr

2019-10-23 11:34:00

Delbetala fr 100 kr/mån

Delbetala ditt köp

Prisexempel för delbetalning av denna vara:

  • 100 kr/mån - 12 månader (årsränta 18 %)

I beloppet ovan ingår provision om 15%.
Aviavgift á 29 kr/mån tillkommer. Delbetalning ges på max 50 000 kr.

Auktnr SE4.20191023.A55788
Varutyp Glas/porslin
Utropspris 350 kr
Stänger 2019-10-23 11:34:00

23/10 11:34 - 350 kr