12 Moccaskedar, 9cm, förgyllda, GAB, kattfot, etui, 830/1000 silver. Vikt: 77,6 g

325 kr

2019-10-23 11:44:30

Delbetala fr 100 kr/mån

Delbetala ditt köp

Prisexempel för delbetalning av denna vara:

  • 100 kr/mån - 12 månader (årsränta 18 %)

I beloppet ovan ingår provision om 15%.
Aviavgift á 29 kr/mån tillkommer. Delbetalning ges på max 50 000 kr.

Auktnr SE4.20191023.A55809
Varutyp Silverföremål
Utropspris 325 kr
Stänger 2019-10-23 11:44:30

23/10 11:44 - 325 kr