12 Moccaskedar, 9cm, förgyllda, GAB, kattfot, etui, 830/1000 silver. Vikt: 77,6 g

325 kr

2019-10-23 11:44:30

Auktnr SE4.20191023.A55809
Varutyp Silverföremål
Utropspris 325 kr
Stänger 2019-10-23 11:44:30

23/10 11:44 - 325 kr