12 Moccaskedar, 9cm, förgyllda, GAB, kattfot, etui, 830/1000 silver. Vikt: 77,6 g
Auktnr | SE4.20191023.A55809 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 325 kr |
Stänger | 2019-10-23 11:44:30 |
Provision | 49 kr |
Frakt | 129 kr |
23/10 11:44 | ABV1866 | 325 kr |