Armbandsur Seiko Velatura, quartz, dia-index, datum, kronograf, stål/doublé, Ø 36mm, refnr: 7T92-0KSO, serienr: 220297, viklås, länkens innermått ca 16 cm, extra länkbitar, box, batteribyte krävs, mindre bruksslitage med repor, box med mindre skador.
Auktnr | SE8.20191128.A25526 |
Varukategori | Klockor / Övrigt |
Utropspris | 1 800 kr |
Stänger | 2019-11-28 11:23:00 |
Provision | 270 kr |
Frakt | 129 kr |
28/11 11:23 | ABV1866 | 1 800 kr |