Damur Calvin Klein, ref-nr: K2G231 Q (finns små repor på band och baksida Ø ca 17cm inkl.ur Bruksslitage
Auktnr | SE12.20191128.A22818 |
Varukategori | Klockor / Damur |
Kontor | Göteborg Angered |
Utropspris | 350 kr |
Aktuellt bud | 350 kr |
Stänger | 2019-11-28 14:58:30 |
Provision | 53 kr |
Frakt | 129 kr |
22/11 09:00:14 | precy72 | 350 kr |