Damarmband ur Tissot Q med band 18K bruttovikt ca 26,1g (ca 18g) Sliten, repor på baksidan Batteri byte krävs Bruksslitage
Auktnr | SE12.20191128.A22822 |
Varukategori | Klockor / Övrigt |
Kontor | Göteborg Angered |
Utropspris | 6 200 kr |
Stänger | 2019-11-28 15:00:30 |
Provision | 930 kr |
Frakt | 129 kr |
28/11 15:00 | ABV1866 | 6 200 kr |