| Ny sökning | Nästa
Julbordsklara bestick i äkta silver: tolv bordsskedar (180 mm), tolv bordsgafflar (178 mm) & tolv knivar med rostfria blad (208 mm). Stämplade S H 830 & svenska årsstämplar för 1990-talet. Helt oanvända - mycket fint skick! Totalt 927g 83% silver + knivarna.
Auktnr | SE73.20191205.A3537 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 3 600 kr |
Aktuellt bud | 3 600 kr |
Stänger | 2019-12-05 19:00:00 |
Provision | 540 kr |
Frakt | 129 kr |
5/12 15:28:54 | jeanne | 3600 kr |