Efva Attling: slät, rektangulär berlock i silver. Den är 25 x 9 mm inkl. ögla och väger 3,41g. Stämplad EFVA och 925. Smårepor.
Auktnr | SE73.20191205.A3566 |
Utropspris | 50 kr |
Aktuellt bud | 100 kr |
Stänger | 2019-12-05 19:14:00 |
Provision | 15 kr |
Frakt | 49 kr |