Camébrosch / berlock i 18K guld. Den är 30,5 x 24,2 mm exkl. infällbar ögla och väger 5,8g. Tillverkad 1994 av MEMA (stämplad COP). Kattfot.
Auktnr | SE73.20191212.A3619 |
Varukategori | Guld / Broscher |
Utropspris | 1 000 kr |
Stänger | 2019-12-12 19:03:00 |
Provision | 150 kr |
Frakt | 129 kr |
12/12 19:03 | ABV1866 | 1 000 kr |