Barnarmband, stelt, reglerbar innermått, ca 10-15cm, integrerat hänge bjällra, skador/bucklor, 23K Vikt: 7,8 g
Auktnr | SE22.20200114.A4779 |
Utropspris | 3 300 kr |
Stänger | 2020-01-14 19:17:30 |
Provision | 495 kr |
Frakt | 129 kr |
14/1 19:17 | ABV1866 | 3 300 kr |