Barnarmband, stelt, reglerbar innermått, ca 10-15cm, integrerat hänge bjällra, skador/bucklor, 23K Vikt: 7,8 g

3 300 kr

2020-01-14 19:17:30

Delbetala fr 190 kr/mån

Delbetala ditt köp

Prisexempel för delbetalning av denna vara:

  • 190 kr/mån - 20 månader (årsränta 18 %)
  • 317 kr/mån - 12 månader (årsränta 18 %)

I beloppet ovan ingår provision om 15%.
Aviavgift á 29 kr/mån tillkommer. Delbetalning ges på max 50 000 kr.

Auktnr SE22.20200114.A4779
Varutyp Smycken; armband
Kontor Farsta
Utropspris 3300 kr
Stänger 2020-01-14 19:17:30

14/1 19:17 - 3300 kr