Ring i 18K guld med fem diamanter á 0,005ct i ett genombrutet mönster. Den är 1,5 - 4,6 mm bred, är i storlek 17 och väger 1,31g. Stämplad 750 & kattfot.
Auktnr | SE73.20200123.A3916 |
Utropspris | 500 kr |
Aktuellt bud | 600 kr |
Stänger | 2020-01-23 19:00:58 |
Provision | 90 kr |
Frakt | 129 kr |