Ring i 18K guld med 21 diamanter á 0,005ct; fattade i vitt guld. Den är 2 - 6,8 mm bred, är i storlek 17 och väger 3,0g. Stämplad 750 & kattfot.
Auktnr | SE73.20200123.A3917 |
Utropspris | 1 300 kr |
Aktuellt bud | 1 300 kr |
Stänger | 2020-01-23 19:01:00 |
Provision | 195 kr |
Frakt | 129 kr |
22/1 20:35:04 | sivi09 | 1300 kr |