Ring i 18K guld med 20 diamanter á 0,005ct; fattade i vitt guld. Den är 3 - 8,5 mm bred, är i storlek 17 och väger 3,9g. Stämplad 750 & kattfot.
Auktnr | SE73.20200123.A3921 |
Utropspris | 1 700 kr |
Aktuellt bud | 2 200 kr |
Stänger | 2020-01-23 19:04:23 |
Provision | 330 kr |
Frakt | 129 kr |