Ring i 18K guld med två briljanter á 0,03ct samt fyra rubiner. Den är 2,5 - 8 mm bred, är i storlek 17,25 och väger 4,19g. Stämplad 750 & kattfot
Auktnr | SE73.20200123.A3927 |
Utropspris | 1 600 kr |
Stänger | 2020-01-23 19:06:00 |
Provision | 240 kr |
Frakt | 129 kr |
23/1 19:06 | ABV1866 | 1 600 kr |