Ring i 18K guld med en safir. Den är 1,8 - 9 mm bred, är i storlek 17 och väger 2,31g. Stämplad 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20200123.A3933 |
Utropspris | 800 kr |
Aktuellt bud | 800 kr |
Stänger | 2020-01-23 19:09:00 |
Provision | 120 kr |
Frakt | 129 kr |
18/1 19:58:25 | flopitza | 800 kr |