Vriden ring i 18K guld. Den är 3,2 - 6,7 mm bred,är i storlek 17 och väger 4,0g. Från Guldfynd. Stämplad 18K & kattfot
Auktnr | SE73.20200123.A3934 |
Utropspris | 1 400 kr |
Stänger | 2020-01-23 19:09:30 |
Provision | 210 kr |
Frakt | 129 kr |
23/1 19:09 | ABV1866 | 1 400 kr |