Tavla, akvarell, Lena A Linderholm, "Blad och Glas", bildmått ca 31x41cm, träram med små skador, tejp släppt på baksidan Skickas med postpaket. (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE22.20200225.A5408 |
Utropspris | 3 000 kr |
Stänger | 2020-02-25 20:45:30 |
Provision | 450 kr |
Frakt | 299 kr |
Bus-avgift | 150 kr |
25/2 20:45 | ABV1866 | 3 000 kr |