Ring i 18K guld med 1st diamant 0,20CT, stämplad (SCHALIN) (18K) (kattfot) stl 19,27,diamatens Ø4,3mm vikt 4,4g, gravyr finns i ring.
Auktnr | SE75.20200224.A437 |
Kontor | Östersund |
Utropspris | 2 100 kr |
Aktuellt bud | 2 100 kr |
Stänger | 2020-02-24 19:08:00 |
Provision | 315 kr |
Frakt | 129 kr |
24/2 19:06:43 | swejonte | 2100 kr |