Armband i 18K guld, X-länk, stämplad (HVF) (kattfot) (18K) (O9) längd 18,5cm, bredd 7,94mm, kistlås med säkerhetsåttor, vikt 12,28g
Auktnr | SE75.20200224.A442 |
Kontor | Östersund |
Utropspris | 3 800 kr |
Aktuellt bud | 4 200 kr |
Stänger | 2020-02-24 19:10:30 |
Provision | 630 kr |
Frakt | 129 kr |