Sked samemodell, delvis förgylld samt med graverad dekor av man och ren, Haparanda, 1928, ca 16cm, bredd 3,5cm, ytliga repor, förgyllning med slitage. 830/1000 silver Vikt: 23,2 g
Auktnr | SE18.20200226.A27976 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 100 kr |
Aktuellt bud | 175 kr |
Stänger | 2020-02-26 14:41:30 |
Provision | 26 kr |
Frakt | 49 kr |