Herrur Victorinox, quartz, datum, stål, ca Ø40mm, referensnummer 241569, serienummer 131213865, stållänk med viklås, länkens innermått ca 19cm, mindre bruksslitage, repor.

1 700 kr

2020-06-03 14:15:00

Auktnr SE18.20200603.A30473
Varutyp Klockor
Kontor Solna
Utropspris 1700 kr
Stänger 2020-06-03 14:15:00

3/6 14:15 - 1700 kr