Herrur Victorinox, quartz, datum, stål, ca Ø40mm, referensnummer 241569, serienummer 131213865, stållänk med viklås, länkens innermått ca 19cm, mindre bruksslitage, repor.
Auktnr | SE18.20200603.A30473 |
Utropspris | 1 700 kr |
Stänger | 2020-06-03 14:15:00 |
Provision | 255 kr |
Frakt | 129 kr |
3/6 14:15 | ABV1866 | 1 700 kr |