Herrur Calvin Klein, quartz, kronograf, datum, stål, ca Ø43mm, referensnummer K2G 276/00, läderband, slitage, repor
Auktnr | SE18.20200603.A30474 |
Utropspris | 650 kr |
Stänger | 2020-06-03 14:15:30 |
Provision | 98 kr |
Frakt | 129 kr |
3/6 14:15 | ABV1866 | 650 kr |