Herrur Calvin Klein, quartz, kronograf, datum, stål, ca Ø43mm, referensnummer K2G 276/00, läderband, slitage, repor

650 kr

2020-06-03 14:15:30

Auktnr SE18.20200603.A30474
Varutyp Klockor
Kontor Solna
Utropspris 650 kr
Stänger 2020-06-03 14:15:30

3/6 14:15 - 650 kr