Herrur Roamer Solothurn, 18K, quartz, ca Ø32mm, referensnummer 807957, serienummer 247, läderband, spänne ej guld, går ej, smärre bruksslitage, ytliga repor, bruttovikt 23,7g

4 000 kr

2020-06-03 14:16:00

Auktnr SE18.20200603.A30476
Varutyp Klockor
Kontor Solna
Utropspris 4000 kr
Stänger 2020-06-03 14:16:00

3/6 14:16 - 4000 kr