Damur Michael Kors, quartz, kronograf, datum, stål, ca Ø38mm, referensnummer MK5221, serienummer 251006, stållänk med viklås, länkens innermått ca 16cm, smärre slitage, ytliga repor, defekt kronograf.
Auktnr | SE18.20200603.A30478 |
Varukategori | Klockor / Damur |
Utropspris | 350 kr |
Aktuellt bud | 350 kr |
Stänger | 2020-06-03 14:17:00 |
Provision | 53 kr |
Frakt | 129 kr |
26/5 02:51:01 | maggis | 350 kr |