Damur Michael Kors, quartz, kronograf, datum, stål, ca Ø38mm, referensnummer MK5221, serienummer 251006, stållänk med viklås, länkens innermått ca 16cm, smärre slitage, ytliga repor, defekt kronograf.

350 kr

(maggis)

2020-06-03 14:17:00

Auktnr SE18.20200603.A30478
Varutyp Klockor
Kontor Solna
Utropspris 350 kr
Aktuellt bud 350 kr
Stänger 2020-06-03 14:17:00

26/5 02:51:01 maggis 350 kr