Herrur Michael Kors, quartz, kronograf, datum, stål, ca Ø43mm, referensnummer MK8072, serienummer 111306, stållänk med viklås, länkens innermått ca 18cm, smärre slitage, ytliga repor.
Auktnr | SE18.20200603.A30479 |
Utropspris | 500 kr |
Aktuellt bud | 500 kr |
Stänger | 2020-06-03 14:17:30 |
Provision | 75 kr |
Frakt | 129 kr |
3/6 11:48:41 | chrys | 500 kr |