Herrur Michael Kors, quartz, kronograf, datum, stål, ca Ø43mm, referensnummer MK8072, serienummer 111306, stållänk med viklås, länkens innermått ca 18cm, smärre slitage, ytliga repor.

500 kr

(chrys)

2020-06-03 14:17:30

Auktnr SE18.20200603.A30479
Varutyp Klockor
Kontor Solna
Utropspris 500 kr
Aktuellt bud 500 kr
Stänger 2020-06-03 14:17:30

3/6 11:48:41 chrys 500 kr