Damfickur Halda med monogramgravyr, manuell, liten sekundvisare, ca Ø40mm, innerboett av guld, slitage, mindre bucklor. 18K, bruttovikt 51,7g
Auktnr | SE18.20200603.A30733 |
Varukategori | Klockor / Fickur |
Utropspris | 5 000 kr |
Aktuellt bud | 6 200 kr |
Stänger | 2020-06-03 16:11:52 |
Provision | 930 kr |
Frakt | 129 kr |