Damfickur Halda med monogramgravyr, manuell, liten sekundvisare, ca Ø40mm, innerboett av guld, slitage, mindre bucklor. 18K, bruttovikt 51,7g

6 200 kr

(babi1000)

Auktnr SE18.20200603.A30733
Varutyp Klockor
Kontor Solna
Utropspris 5000 kr
Aktuellt bud 6200 kr
Stänger 2020-06-03 16:11:52