Damur Omega, 14K, manuell, plexiglas, ca Ø18mm, med armband x-länk, armbandets innermått ca 16cm, Kurt Ek, Stockholm, 1954, repor, slitage. 18K, bruttovikt 21,6g

7 000 kr

2020-06-03 16:45:30

Auktnr SE18.20200603.A30804
Varutyp Klockor
Kontor Solna
Utropspris 7000 kr
Stänger 2020-06-03 16:45:30

3/6 16:45 - 7000 kr