Damur Omega, 14K, manuell, plexiglas, ca Ø18mm, med armband x-länk, armbandets innermått ca 16cm, Kurt Ek, Stockholm, 1954, repor, slitage. 18K, bruttovikt 21,6g
Auktnr | SE18.20200603.A30804 |
Varukategori | Klockor / Damur |
Utropspris | 7 000 kr |
Stänger | 2020-06-03 16:45:30 |
Provision | 1 050 kr |
Frakt | 129 kr |
3/6 16:45 | ABV1866 | 7 000 kr |