Herrur Omega Constellation Pie-Pan, guld på stål, automatisk, 34mm, plexiglas, verknr: 20650795, kaliber: 551, läderband ej original, bruksrepor, slitage på lysmassa och uppdragskrona, inga tillbehör.
Auktnr | SE4.20200603.A61014 |
Utropspris | 7 800 kr |
Stänger | 2020-06-03 11:34:00 |
Provision | 1 170 kr |
Frakt | 129 kr |
3/6 11:34 | ABV1866 | 7 800 kr |