Herrur Omega Constellation Pie-Pan, guld på stål, automatisk, 34mm, plexiglas, verknr: 20650795, kaliber: 551, läderband ej original, bruksrepor, slitage på lysmassa och uppdragskrona, inga tillbehör.

7 800 kr

2020-06-03 11:34:00

Auktnr SE4.20200603.A61014
Varutyp Klockor
Utropspris 7800 kr
Stänger 2020-06-03 11:34:00

3/6 11:34 - 7800 kr