Herrur Tissot, stål, automatisk, Ø33mm, plexiglas, ca 1940-tal, tygband ej original, liten sekundvisare, krackeleringar i glaset, servicebehov, inga tillbehör.
Auktnr | SE4.20200603.A61029 |
Utropspris | 300 kr |
Aktuellt bud | 550 kr |
Stänger | 2020-06-03 11:41:30 |
Provision | 83 kr |
Frakt | 129 kr |