6 uppläggningsfat Stig Lindberg, Berså, Gustavsberg, 1st 22,5x31cm med 2 märken/slitage på ovankant, 2st 19x22cm, 3 st 12,5x12,5cm 1 med nagg på övre hörn, alla i bruksskick. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE4.20200603.A61173 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Tallrikar & fat |
Utropspris | 1 200 kr |
Aktuellt bud | 1 200 kr |
Stänger | 2020-06-03 12:46:00 |
Provision | 180 kr |
Frakt | 299 kr |
2/6 21:16:43 | prooms | 1200 kr |