6 uppläggningsfat Stig Lindberg, Berså, Gustavsberg, 1st 22,5x31cm med 2 märken/slitage på ovankant, 2st 19x22cm, 3 st 12,5x12,5cm 1 med nagg på övre hörn, alla i bruksskick. Skickas med postpaket.

1 200 kr

(Prooms)

2020-06-03 12:46:00

Auktnr SE4.20200603.A61173
Varutyp Glas/porslin
Utropspris 1200 kr
Aktuellt bud 1200 kr
Stänger 2020-06-03 12:46:00

2/6 21:16:43 Prooms 1200 kr