Herrur Enicar Sherpa 600 Super-Divette, ref. 144-35 01, urverk: Enicar AR Super Compressor, automatisk, Ø 36 mm, urverket något löst, mycket repor på bakboett, plexi - repor, 60-tal,
Auktnr | SE74.20200609.A8342 |
Utropspris | 5 500 kr |
Aktuellt bud | 10 000 kr |
Stänger | 2020-06-09 20:36:30 |
Provision | 1 500 kr |
Frakt | 129 kr |