Herrur Seiko, refnr:66-7090, snr:8N8346, Ø33mm, manuell, blå urtavla, stål, läderband, längd: inklusive ur ca 22cm (bruksslitage, repor på klockan, slitet armband), tickar, inga tillbehör
Auktnr | SE16.20200609.A63596 |
Utropspris | 500 kr |
Stänger | 2020-06-09 11:40:00 |
Provision | 75 kr |
Frakt | 129 kr |
9/6 11:40 | ABV1866 | 500 kr |