Herrur Rado Sintra Diastar, high-tech ceramics, refnr:538.0600.002, mått. ca 34x34mm, quartz, numrerad upplaga, nr:413, kronograf, datum, safirglas, läderarmband, innermått: inklusive ur ca 18cm, viklås, servad, servicekvitto från 2019 (repor på glas).
Auktnr | SE16.20200609.A63887 |
Utropspris | 5 000 kr |
Stänger | 2020-06-09 13:56:30 |
Provision | 750 kr |
Frakt | 129 kr |
9/6 13:56 | ABV1866 | 5 000 kr |