Herrur Longines La Grande Classique, refnr: L4.635.2, snr: 26467309, Ø32mm, doublé, quartz (bruksskick) läderband original, längd: inklusive ur ca 22cm, originalask (slitage på asken)
Auktnr | SE16.20200609.A63908 |
Utropspris | 1 200 kr |
Stänger | 2020-06-09 14:05:30 |
Provision | 180 kr |
Frakt | 129 kr |
9/6 14:05 | ABV1866 | 1 200 kr |