Pansarkedja i 18K guld. Den är 54,5 cm lång, 2,6 mm bred och väger 13,4g. Karbinhake (nött i godset, men bra snärt i mekanismen). Från Balestra. Öglan som sitter vid låset måste lödas ihop. Stämplad 750 & kattfot.
Auktnr | SE73.20200611.A5361 |
Utropspris | 4 400 kr |
Aktuellt bud | 4 600 kr |
Stänger | 2020-06-11 19:23:56 |
Provision | 690 kr |
Frakt | 129 kr |
11/6 19:23:25 | appeye | 4600 kr |
4/6 21:53:29 | helena_ | 4400 kr |