Stjärnring "Pallas" i vitt guld 18K med en briljant 0,15ct (TW-si). Den är 2,6 - 4,5 mm bred, är i storlek 18 och väger 2,36g. Stämplad HS (Hans Strömdahl), kattfot, 18K & Stjärnringen stjärna. Stenstorleken ingraverad. Utgången modell, men teoretiskt nyvärde idag är 12.373kr. En annan ring har nött längst ner på fattningen.

1 800 kr

(jasmin1)

2020-07-02 19:01:00

Auktnr SE73.20200702.A5472
Varutyp Smycken; ringar
Utropspris 1800 kr
Aktuellt bud 1800 kr
Stänger 2020-07-02 19:01:00

2/7 11:48:58 jasmin1 1800 kr