Stjärnring "Pallas" i vitt guld 18K med en briljant 0,15ct (TW-si). Den är 2,6 - 4,5 mm bred, är i storlek 18 och väger 2,36g. Stämplad HS (Hans Strömdahl), kattfot, 18K & Stjärnringen stjärna. Stenstorleken ingraverad. Utgången modell, men teoretiskt nyvärde idag är 12.373kr. En annan ring har nött längst ner på fattningen.
Auktnr | SE73.20200702.A5472 |
Utropspris | 1 800 kr |
Aktuellt bud | 1 800 kr |
Stänger | 2020-07-02 19:01:00 |
Provision | 270 kr |
Frakt | 129 kr |
2/7 11:48:58 | jasmin1 | 1800 kr |