Ring i vitt guld 18K med briljanter 1 x 0,08ct & 6 x 0,05ct. Den är 3,4 - 8,9 mm bred, är i storlek 17,25 och väger 4,85g. Stämplad STIGBERT, HE (Heribert Engelbert), 18K, kattfot, otydlig stadsstämpel & otydlig årsstämpel.

2 100 kr

(ferdos)

2020-07-02 19:01:30

Auktnr SE73.20200702.A5473
Varutyp Smycken; ringar
Utropspris 2100 kr
Aktuellt bud 2100 kr
Stänger 2020-07-02 19:01:30

30/6 13:28:29 ferdos 2100 kr