Ring i vitt guld 18K med briljanter 1 x 0,08ct & 6 x 0,05ct. Den är 3,4 - 8,9 mm bred, är i storlek 17,25 och väger 4,85g. Stämplad STIGBERT, HE (Heribert Engelbert), 18K, kattfot, otydlig stadsstämpel & otydlig årsstämpel.
Auktnr | SE73.20200702.A5473 |
Utropspris | 2 100 kr |
Aktuellt bud | 2 100 kr |
Stänger | 2020-07-02 19:01:30 |
Provision | 315 kr |
Frakt | 129 kr |
30/6 13:28:29 | ferdos | 2100 kr |