Camoséring i 18K guld med blå & vita stenar. Mittmotivet är 11,7 x 10,5 mm. Skenan är 1,8 mm bred. Den är i storlek 18,25 och väger 3,09g. Stämplad 18K & kattfot.

1 100 kr

2020-07-02 19:04:00

Auktnr SE73.20200702.A5478
Varutyp Smycken; ringar
Utropspris 1100 kr
Stänger 2020-07-02 19:04:00

2/7 19:04 - 1100 kr