Camoséring i 18K guld med blå & vita stenar. Mittmotivet är 11,7 x 10,5 mm. Skenan är 1,8 mm bred. Den är i storlek 18,25 och väger 3,09g. Stämplad 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20200702.A5478 |
Utropspris | 1 100 kr |
Stänger | 2020-07-02 19:04:00 |
Provision | 165 kr |
Frakt | 129 kr |
2/7 19:04 | ABV1866 | 1 100 kr |