Snygg granatcollier i förgyllt silver. Den har ställbar längd 40 / 42 cm. Kedjan är 1,5 - 4 mm bred. Mittberlocken hänger ner 30 mm. Den väger 7,88g. Springring. Stämplad 925, S & svensk importstämpel.
Auktnr | SE73.20200702.A5481 |
Varukategori | Silver / Kedjor & collier |
Utropspris | 150 kr |
Aktuellt bud | 375 kr |
Stänger | 2020-07-02 19:05:30 |
Provision | 56 kr |
Frakt | 129 kr |