Granatring i förgyllt silver. Mittmotivet är Ø c:a 18 mm. Den är i storlek 16,75 och väger 5,46g. Stämplad 835S
Auktnr | SE73.20200702.A5482 |
Varukategori | Silver / Ringar |
Utropspris | 100 kr |
Aktuellt bud | 275 kr |
Stänger | 2020-07-02 19:06:00 |
Provision | 41 kr |
Frakt | 49 kr |