Granatring i förgyllt silver. Mittmotivet är Ø c:a 18 mm. Den är i storlek 16,75 och väger 5,46g. Stämplad 835S

275 kr

(filippatl)

Auktnr SE73.20200702.A5482
Varutyp Smycken; ringar
Utropspris 100 kr
Aktuellt bud 275 kr
Stänger 2020-07-02 19:06:00