Granatarmband i förgyllt silver. Två stenar saknas. Det är 19 cm långt, 9,5 - 23 mm brett och väger 25,15g. Kistlås och säkerhetskedja. Stämplad 835S.

650 kr

(babi1000)

Auktnr SE73.20200702.A5484
Varutyp Smycken; armband
Utropspris 250 kr
Aktuellt bud 650 kr
Stänger 2020-07-02 19:07:00