Granatarmband i förgyllt silver. Två stenar saknas. Det är 19 cm långt, 9,5 - 23 mm brett och väger 25,15g. Kistlås och säkerhetskedja. Stämplad 835S.
Auktnr | SE73.20200702.A5484 |
Varukategori | Silver / Armband |
Utropspris | 250 kr |
Aktuellt bud | 650 kr |
Stänger | 2020-07-02 19:07:00 |
Provision | 98 kr |
Frakt | 129 kr |