Armband,m 63mm, Zebrapäls(imiterad)/vitmetall Christian Dior Metall ca 1990-tal inga tillbehör, normalt bruksskick
Auktnr | SE2.20200716.A55276 |
Varukategori | Fashion / Accessoarer |
Kontor | City |
Utropspris | 500 kr |
Aktuellt bud | 500 kr |
Stänger | 2020-07-16 12:59:30 |
Provision | 75 kr |
Frakt | 129 kr |
3/7 12:16:21 | stadium80 | 500 kr |